NEW YORK'S FINEST
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
new york's finestvol.2 : YOUNG GODS
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» I am too far gone|Nyssiana Castello
Въпроси и предложения Icon_minitimeСъб 5 Окт - 21:42 by Nyssiana Castello

»  Leon Grey
Въпроси и предложения Icon_minitimeПон 1 Юли - 15:45 by Leon Grey

» Смяна на лик и всичко останало
Въпроси и предложения Icon_minitimeНед 28 Апр - 9:39 by darian-

» Връщане на герой
Въпроси и предложения Icon_minitimeСъб 22 Дек - 11:41 by Leyla.

» Elizabeth Gillies|25|Actress
Въпроси и предложения Icon_minitimeНед 2 Дек - 14:42 by Wendy Diamond

» Ricky Whittle|36|Actor
Въпроси и предложения Icon_minitimeНед 2 Дек - 14:20 by Wendy Diamond

» Chelsey Reist|31|Actress
Въпроси и предложения Icon_minitimeНед 2 Дек - 14:17 by Wendy Diamond

» Devon Bostick|27|Actor
Въпроси и предложения Icon_minitimeНед 2 Дек - 14:13 by Wendy Diamond

» Austin Amelio|30|Actor
Въпроси и предложения Icon_minitimeНед 2 Дек - 14:05 by Wendy Diamond

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 27, на Пет 5 Окт - 23:18

Групи и семейства
Mafia
Diamonds - 11/20
Hearts - 5/20
Kings - 2/20

Family
Targaryen - 3/10
Lannister - 2/10
Stark - 5/10
Martel -1/5
Greyjoy - 1/5

Въпроси и предложения

+3
the white wolf
Thomas Stone.
Wendy Diamond
7 posters

Go down

Въпроси и предложения Empty Въпроси и предложения

Писане by Wendy Diamond Чет 30 Авг - 21:17

Ако имате въпроси относно форумът, не сте притеснявайте да зададете вашите въпроси тук или на лично съобщение до администратор или модератор.
Ако имате предложения, с които да подобрите престоят си и този на останалите потребители ги споделете с нас.
Wendy Diamond
Wendy Diamond
Admin
Admin

Messages : 757
Date d'inscription : 11.04.2018

https://nyfrpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Въпроси и предложения Empty Re: Въпроси и предложения

Писане by Thomas Stone. Съб 29 Сеп - 0:13

Тъй като не видях друга тема, която би послужила, ще споделя няколко малки забележки относно новия скин.
1) Забелязах, че на доста места сивото не е най-удачния фонов цвят, тъй като както отстрани, така и долу в групите и хората на линия част от групите твърде много се сливат със самия фон и е буквално изморително да се вгледаш, че да разбереш кой е това; може би ако са с една идея по-светли/тъмни би било по-добре.
2) Също така на доста места групата на Диамантите особено се слива с фона. Такова е положението на заглавната страница, където е полето на всеки раздел, който последно е писал; така е на всеки пост; така е също и ако погледнеш своите теми в даден раздел (тези, в които пишеш); също така и когато се отвори даден раздел (на сивия фон). Отново може би ако се смени бялото с друг цвят или самия сив фон е с една идея по-тъмен би могло да се поправи. Другият вариант е да се бутне цвета на самата тема.
3) Струва ми се, че полето отстрани е малко широко. Поне първото ми впечатление беше, че едва ли не заема половината страница, както и не знам дали това няма да се яви проблем за някой, който влиза през телефон, но тук вече навлизам към лично мнение, така че никой не е длъжен да се съобразява много с него.
4) Отново лично мнение, но мисля, че ще е по-добре и без сивия фон на името в профилите - просто отново се явява нищожния контраст с част от групите и реално май единствената причина да го има е групата на Диамантите, чиито имена иначе биха се изгубили с фона, но тогава може би трябва да се преосмисли бялия фон или цвета на самата група.

Съжалявам, ако от написаното дотук в някаква степен лъха на негативизъм. Намерението ми съвсем не е да "оплювам" нечий труд, защото съм наясно, че изготвянето на скин отнема време и нерви, но мисля, че всички посочени промени биха направили форума и самия скин по-удобни за потребителите. Особено предвид наличието на доста представителите на Диамантите като група, макар че не са единствените засегнати от тези неволи.
Thomas Stone.
Thomas Stone.
Diamonds
Diamonds

Messages : 60
Date d'inscription : 08.09.2018

Върнете се в началото Go down

Въпроси и предложения Empty Re: Въпроси и предложения

Писане by the white wolf Съб 29 Сеп - 2:01

Относно скина,си позволявам дуплика (когато някога си гледал Народното събрание и решиш, че е fancy дума) аз също не целя да се заяждам, но е обезкуражаващо да се трудиш с дни върху нещо, докато си на работа или си крадеш от личното време, а накрая някой да реши, че половината ти труд не му харесва, just because if's funny to criticize.  Все едно, да отидеш на рожден ден и да започнеш да оплюваш рожденика за избора му на торта. You just eat the damn cake, it's а free fuckin' piece of cake.
Както и да е, повечето неща, особено тези с цветовете, са отстранени, както и бекргаунда на никовете, защото това бяха реални проблеми, или поне този с цветовете беше.
Съжалявам, че страничния панел не ви харесва, но е прекалено вързан с основния код, за да го променям. Надявам се, че ще успеете да живеете с него и той, като Бабадук, ще населява най-тъмните кътчта на съзнанието и кошмарите ви.
Другият път, когато имате достатъчно време за да напишете толкова много критика, предлагам, просто да напишете нещо кратко и мило, а другото време да използвате да ядете торта. Лично ще ви почерпя.
Peace out!
the white wolf
the white wolf
Designer
Designer

Messages : 1527
Date d'inscription : 11.09.2018

Върнете се в началото Go down

Въпроси и предложения Empty Re: Въпроси и предложения

Писане by bipolar kamikaze. Съб 29 Сеп - 6:53

To smooth things out. 
Thomas, благодарим ти, че ни даде някакви предложения и насоки. Ценим мнението на нашите потребители изключително много и винаги правим (и ще правим) това, което зависи от нас, за да направим времето ви във форума по-приятно. 
Не винаги можем да решим проблема поради ред причини, но заставам твърдо зад идеята, че е хубаво потребителите да изразяват своето мнение, да дават нови предложения и дори да използват градивна критика, ако е наложително.
bipolar kamikaze.
bipolar kamikaze.
Admin
Admin

Messages : 358
Date d'inscription : 01.09.2018

Върнете се в началото Go down

Въпроси и предложения Empty Re: Въпроси и предложения

Писане by Wendy Diamond Съб 29 Сеп - 9:30

И аз да намина.
Томас, както е написал колегата, благодарим за мнението ти, съдържащо насоки и градивна критика (ще си го запиша за друг път)
Идеята за сивият цвят бе изцяло моя, затова идва и моментът да се извиня на всеки на който сивият цвят по някакъв начин му е попречил или подразнил окото, заради сливането на цвета на групите (някои от тях) с този  на фона.
Цветът на Диамантите ще бъде сменен, така че да не се слива и да не представлява проблем за никого.
Wendy Diamond
Wendy Diamond
Admin
Admin

Messages : 757
Date d'inscription : 11.04.2018

https://nyfrpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Въпроси и предложения Empty Re: Въпроси и предложения

Писане by the white wolf Съб 29 Сеп - 9:39

Отново moi, за да се изясни, че не мразя критиката и не bitch out-вам всеки път, когато някой не хареса нещо мое. Поднесена по подходящ начин, една забележка може да промени изцяло нечий светоглед.
Благодарим за отделеното време за написването на насоките, Томас. Извинявам се, ако съм била малко по-рязка.
Всеки от нас има най-добрите намерения към съфорумниците, включително и аз.
Просто, бъдете по-щадящи с начина си на изразяване към хората, които се трудят!
THANK!
аз няма да излъжа, и ще почерпя с торта!
the white wolf
the white wolf
Designer
Designer

Messages : 1527
Date d'inscription : 11.09.2018

Върнете се в началото Go down

Въпроси и предложения Empty Re: Въпроси и предложения

Писане by hallie webb. Сря 3 Окт - 12:54

Тъй като не можах да намеря такава тема, реших да питам тук: могат ли да се променят ликовете на готовите герои? 
Благодаря предварително.
hallie webb.
hallie webb.
Hearts
Hearts

Messages : 146
Date d'inscription : 18.09.2018

Върнете се в началото Go down

Въпроси и предложения Empty Re: Въпроси и предложения

Писане by Wendy Diamond Сря 3 Окт - 13:42

Здравей! Ликовете на готовите герои могат да се променят (но не на всички). В темата на всеки един герой си пише дали може да бъде сменен ликът. Естестевено се прави изключение когато даденият лик няма много материал.
Wendy Diamond
Wendy Diamond
Admin
Admin

Messages : 757
Date d'inscription : 11.04.2018

https://nyfrpg.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Въпроси и предложения Empty Re: Въпроси и предложения

Писане by Dr. Singh Чет 25 Окт - 16:41

Някой може ли да ми обясни какво представлява UTP сексуалността, моля :)
Dr. Singh
Dr. Singh
Diamonds
Diamonds

Messages : 11
Date d'inscription : 25.10.2018

Върнете се в началото Go down

Въпроси и предложения Empty Re: Въпроси и предложения

Писане by darian- Чет 25 Окт - 16:55

Dr. Singh написа:Някой може ли да ми обясни какво представлява UTP сексуалността, моля :)
че имаш право на избор~
darian-
darian-
Moderators
Moderators

Messages : 408
Date d'inscription : 09.09.2018
Age : 28

Върнете се в началото Go down

Въпроси и предложения Empty Re: Въпроси и предложения

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите