Вход

Забравих си паролата!

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 7 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Katarina Hidden., Kyle Reeves, Leyla., the champagne king ♛, the vodka queen ♔, Wendy Diamond, А.Уейнър

[ View the whole list ]

Най-много потребители онлайн: 21, на Вто 18 Сеп - 20:39

➳Elizabeth Dreamstone➳

Go down

➳Elizabeth Dreamstone➳

Писане by Elizabeth Dreamstone on Нед 2 Сеп - 21:29

➳Character Name:Elizabeth Dreamstone➳Face Claim: Emeraude Toubia➳Hometown: NEW YORK➳
➳Gang Affiliation:Diamonds➳Occupation: Undercover agent➳Sexuality: Heterosexuality➳
➳Character Age and Birthday: 26  15.08.1992➳
➳Song Lyric Quote:Whatever it takes 'Cause I love the adrenaline in my veins,I do whatever it takes
'Cause I love how it feels when I break the chains➳

➳История➳
Елизабет още от малка е увлечена от филмите за полицай,криминалета и т.н.Тя произлиза от добро и заможно семейство,родителите й и били доста строги и очаквали от нея престижно бъдеще.Но уви тя ги разочаровала,но за това ще ви разкажа по-нататък.Когато била малка учила в най-добрите училища и била доста умна.С годините тя започнала да се ориентира какво иска да прави с живота си.След като завършва средното си образование тя се записва в едно специялен унивирситет където подгодвят агенти под прикритие.Но тя не казала на родителите си за това,защото била предопредена че не може да споделя с никой за това което й се случва,затова тя лъже родителите си че учи програмиране.Те разбирасе й вярват и не я разпитват,с течение на годитите тя изучава избраната от нея професия.Скоро след завършването си тя започва да работи по някои случай.Шефовете й я вкарват в групировката на Диамантите с цел да научи за плановете им и някой ден да ги спипат в крачка..Така тя се представя като мафиот който иска да работи с тях и те се съгласяват и я приемат като част от групировката.С много усилия Елизабет получава доверието на хората от тази групировка  и вече е част от повечето неща които се случват там.

➳Характер➳
Според много хора кито ме познават характера и е доста разноличен,тъй като подчти никога не показва истинското си аз.Всеки ден се преструвам и играя роли от които никой не ме познава изцяло.Но все пак се намират и хора които познават истинското ми аз,а то е че се старае винаги да постъпва правилно,следвам собствените си правила,инат съм,донякъде съм добро момиче,но не винаги.Трудно премам чуждо мнение,доста е своенравна и самостоятелна

➳IC Para Sample:➳
Лизи стоеше до прозореца и гледаше какво се случваше на вън.Гледаше как хората ходеха насам натам,как слънцето огряваше красивите и величествени сгради и как небето бе чисто без нито един облак.Тази гледка я караше за малко да забрави за живота който водеше и за ризковете които поемаше всеки ден.Всеки ден тя излагаше живота си на опасност за да може да получи онова заради което рабатеше тази работа.Понякога и се искаше да зареже всичко това,да замине някъде надалеч и да започне отначало.Но след това се сещаше колко полезна бе тук,че хората от този град имаха нужда от нея и тя не трябваше да ги изоставя.

Времето минаваше,а тя продължаваше да гледа през прозореца.Не след дълго телефона й извъня няколко пъти.Тя отиде,взе го и видя името което бе изписано на екрана.Трябваше да върви,работата я чакаше,още повече специалните й приятели.Не трябваше да буди подозрение в никого,всеки един от тях трябваше да е убеден в добрите намерения на Лизи и предаността й към групата.Въпреки че тя работеше за тях от две години все още бе ризковано и тя трябваше да внимава в тези среди нищо не беше сигурно дори и след педесет години.
Elizabeth Dreamstone
Diamonds
Diamonds

Вижте профила на потребителя

Върнете се в началото Go down

Re: ➳Elizabeth Dreamstone➳

Писане by Rosalie Marx. on Пет 7 Сеп - 21:40

Одобрена! Добре дошла и весело изкарване във форума. heart
Как да ти сменим името?

Последната промяна е направена от Rosalie Marx. на Пет 7 Сеп - 21:41; мнението е било променяно общо 1 път

Give the same to me then I'll be closer.

Rosalie Marx.
Moderators
Moderators

Писане by Elizabeth Dreamstone on Пет 7 Сеп - 21:40

Благодаря.Ако може само да ми смените името на Elizabeth Dreamstone.Благодаря предварително.
Elizabeth Dreamstone
Diamonds
Diamonds

Писане by Sponsored content

Sponsored content

Върнете се в началото